Про інтернет магазин HUNTER - HUNTER.rv.ua

Про нас

Інтернет магазин HUNTER.rv.ua

Ми компанія, яка цінує хобі! Наша мета  – зробити захоплення кожного доступним і цікавим.

Основна ідея створення даного ресурсу це надати можливість зручно і швидко знаходити все що ми пропонуємо для Вас.

Магазин HUNTER.rv.ua в першу чергу магазин зброї і боєприпасів. Тут Ви завжди зможете купити мисливську, пневматичну, зброю під патрон флобера, сингально-шумові, травматичні пістолети, мисливські, тактичні та складні ножі, ліхтарі різного профілю. Також ми пропонуємо термоси, термочашки, туристичне спорядження, тактичні і щоденні рюкзаки, широкий асортимент одягу та взуття на будь який смак та гаманець. Спеціально для мисливців предтавлена маса аксесуарів, чохли, ремені для зброї, набори для чистки, патронташі, та ще багато іншого.

Перевагою HUNTER.rv.ua є досвід роботи у даній сфері. Ми не просто продаємо картинки в інтернеті, а працюємо з цим наяву більше 15 років і володіємо інформацією та відгуками від реальних людей про більшість товарів, які представляємо.

Загальний асортимент компанії складає близько 5 тис. найменувань. При цьому кожен менеджер за лічені хвилини дасть Вам відповідь на запитання, будь то: “Хочу купити пневматичну гвинтівку за доступні гроші, але хорошої якості” чи “Порадьте як обрати і купити термос, який тримав би температуру понад 48 годин”. Швидко та якісно Ви отримаєте потрібну інформацію.

Сьогодні поширеним є бажання купити зброю без дозволу. У такому тонкому моменті ми теж знайдемо хорошу пораду. HUNTER.rv.ua  це скупчення зброї, яка не вимагає реєстрації. Для прикладу пневматична гвинтівка, сигнально-шумовий пістолет, і навіть такий популярний сьогодні револьвер на патронах флобера, пневматичний пістолет, а можливо арбалет.

Для туристів, які знаходяться в пошуках туристичного спорядження, одягу і взуття ми теж підберемо гарну відповідь враховуючи всі побажання та бюджети.

Ми обрали свій сегмент у сфері одягу та взуття для мисливців, рибаків, туристів, військовослужбовців та правоохоронців. В основному це найкращі Українські та іноземні виробники.

Ще багато цікавого можна побачити завітавши у вкладку каталог товарів або ж до нашого магазину.

Адреса магазину HUNTER.rv: м. Рівне, вул. Драгоманова, 1А.